درباره فروشگاه ما ---- فروشگاه ارزانچی

زندگی ۳ بخشه : کار، خانواده، خواب 
خواب، بخشی هستش که تاثیر یادی بر روی دو قسمت دیگر دارد 
در رنگ و طرح دلخواه خود بخوابید

 

فروشگاه ارزانچی فعال در زمینه تولید و فروش انواع روتختی در سایز های استاندارد و غیراستاندارد میباشد و با سابقه‌ای بیش از نیم قرن در صنعت نساجی در قلب اقتصاد کشور در بازار بزرگ تهران درخدمت شما عزیزان هستیم

ما سازمانی ارزش محور هستیم که با تولید و عرضه کالای روتختی با کیفیت، تلاش می کنیم بخشی از زندگی سالم و با نشاط مشتریانمان باشیم. تمامی محصولات خلاقانه ای که ما ارائه می دهیم تنها با هدف ارتقاء کیفیت زندگی انسان ها توسط تیم طراحی و تولید متخصص ما توسعه پیدا می کند. کارشناسان فروش ما در فروشگاه و کارشناسان فروش اینترنتی ما برای راهنمایی علمی مراجعه کنندگان آموزش دیده اند و خدمات فروش و پس از فروش مناسب با نیاز و شان و احترام مشتری ارائه می نمایند.

فراهم نمودن یک زندگی سالم و با نشاط برای همه انسان ها در سایه خوابی آرام و دلچسب هدفی است که ارزانچی برای رسیدن به آن تلاش می کند.

هدف دیگر ما استفاده از همه ظرفیت های تجارت الکترونیک برای خرید آسان و با کیفیت و ایجاد راهکارهای نوین جهت بروز رسانی سیستم فروش آنلاین و خدمات برای مشتریان است.

تیم ارزانچی با مدیریت حاجیها بر آن است که با کمک شما نقاط ضعف و قوت سیستم فروش و خدمات را شناخته و هر روز قدمی تازه برای خواب خوش شما بردارد.